Royalty Free, Ücretsiz ve Telifsiz Fon Müzikleri İndir

En iyi Ücretsiz ve Telifsiz Fon Müzikleri Bulabileceğiniz Siteler
Kısa film ile uğraşanlar ve youtube üzerinde videolar yayınlayarak para kazanmak isteyen bir çok kişinin sıkıntı çektiği şeylerden birisi kesinlikle arka fon müzikleridir. Royalty Free olmayan müzik kullanmak sadece youtube üzerinde değil bir çok yarışmada da sıkıntı çıkarabiliyor. Daha önce Ücretsiz Fon Müzikleri ve Ses Efektleri yazımda indirebileceğiniz birçok müziği sizlerle paylaşmıştım. Şimdi sizlere yeni bulduğum ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz royalty free yani telifsiz arka fon müzikleri ve ses efektleri kaynaklarını sunacağım:

Bensound.com
Gerçekten inanılmaz müziklerin olduğu her türde kategoriler halinde fon müzikleri bulabileceğiniz çok güzel bir telifsiz fon müzik ve ses efektleri sitesi. Buradan aldığınız bütün müzikleri kullandığınız alanlarda bensound.com üzerinden alınmıştır diye ekleme yaparsanız telif sorunlarıyla karşılaşmazsınız.Sizler için seçtiğim bu telifsiz müzikleri tek tıkla indirebilirsiniz:
Energy - indir
Going Higher - indir
Memories - indir
Ukulele - indir
Better Days - indir
A New Beginning - indir
Happy Rock - indir
Jazzy Frenchy - indir
Dubstep - indir
Cute - indir
Funny Song - indir
Little Idea - indir
Acoustic Breeze - indir
Epic - indir
Buddy - indir
Happiness - indir
Sunny - indir
Tomorrow - indir
Sci-Fi - indir
The Lounge - indir
Slow Motion - indir
Sad Day - indir
Funky Element - indir

DanoSongs : danosongs.com
Bir müzisyenin kendi yaptığı telifsiz müzikleri yayınladığı bu sitede birbirinden güzel fon müziklerini dilediğiniz gibi ticari olmayan her türlü projenizde kullanabilirsiniz. Siteye girdiğinizde müzikler karşınızda olacak ve istediğiniz müziklerin üzerine sağ tıklayarak farklı kaydet yaparak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Son olarak her zaman olduğu gibi müziği nereden aldığınızı ürünlerinizde belirtmeyi sakın unutmayın.Moby Gratis
Moby Gratis dünyaca ünlü bir müzisyen ve bağımsız film yapımcıları için müziklerini telifsiz bir şekilde kullanıma sunmuş. MobyGratis.com/catalog üzerinden müzik arşivine ulaşabilirsiniz. Müziklerini kullanabilmeniz için tek şartı projelerinizin ticari olmaması.

Free Soundtrack Music
FreeSoundTrackMusic.com ismiyle özdeşleşmiş olan bu muazzam web sitesinde binlerce telifsiz fon müziği bulup, dinleyebilir ve beğeninize göre de sonrasında indirebilirsiniz. Sitedeki bazı müzikler paralı olabilir ancak büyük bir çoğunluğu free etiketi ile ücretsiz bir şekilde indirilmeye hazır.

PacDV
PacDV sitesi telifsiz müziklerin yanında bir çok ses efektini de ücretsiz bir şekilde indirmenize ve kullanmanıza izin veriyor. Sizlerden tek istedikleri projelerinizde onların ismine yer vermeniz.

Umarım bu siteler üzerinden bulduğunuz royalty free müzikler ile telif yemeden videolarınızı, filmlerinizi ve projelerinizi istediğiniz gibi sosyal ortamlarda paylaşabilirsiniz. Daha fazla müzik arıyorsanız kesinlikle önceki yazımı da ziyaret etmeyi unutmayın. 

Bilgisayarınızda virüs olduğunu biliyor ve ne yapacağınızı tam olarak bilmiyorsanız, ücretsiz virüs temizleme programlarını nasıl kullanacağınıza dair şu yazı tam size göre.

0 kişi daha paraladı:

Yorum Gönder

Tepkisiz kalmayın. Fikirleriniz birileri için değerli olabilir: