Dizilerde Kadına Şiddete Son - Change.org

Herkesin malumu yakın zamandaki duyarlılığı bir üst seviyeye taşıma zamanı geldi. Kadınlarımıza ve kızlarımıza yapılan vahşice şiddeti TV dizilerinde de görünce içim ürperdi. Bu tür yapımlar duyarlı insanlar için uyarıcı özellik taşısa da bu şekilde TV ekranlarında görmek beni yürekten üzüyor.
 Bu işin yasaklarla çözüme ulaşmayacağını dizi yapımcılarının bu konuda duyarlı olmaları gerektiği gerçeği de unutulmamalı. Şu anda tek istediğim bu tür şiddet görüntülerini ne olursa olsun görmemek.

Lütfen bu kampanyaya siz de destek olun ve gerçek hayatta fazlasıyla muhatap olduğumuz bu içimizi sızlatan sahnelerin evlerimizde TV ekranlarında olmasını engelleyelim.
Sizlerden ricam change.org üzerinde başlatmış olduğum kampanyayı desteklemeniz: https://chn.ge/1AAKg8B

2 yorum: Leave Your Comments

  1. şiddetin kadın veya erkek olarak ayırt edilmesine karşı olduğumdan bu kampanyaya destek vermiyorum. ŞİDDETE HAYIR kampanyanız olursa başım üstüne her zaman destekçinizim.

    YanıtlaSil
  2. haklısınız ve sonuna kadar size de katılıyorum. Ancak şu an kabul edilebilir bir teklif ve değişiklik için çaba sarfediyorum. Tamamen şiddetin kalkması ekranlardan sizin gibi ben de isterim. Başlangıç olarak şu anda büyük sorun teşkil eden kadınlara karşı yapılan bu şiddetin fazlalığı ve ekranlarda da tekrar tekrar bunu görmek beni rahatsız ediyordu. Bu olaylar olmadan önce de rahatsız ediyordu ama adımımı geç atmış oldum sadece.

    YanıtlaSil

Tepkisiz kalmayın. Fikirleriniz birileri için değerli olabilir: