Mucize Kadınlar...

Migros Ailesi olarak çok iyi biliyoruz ki, bir yere kadın eli değdi mi orada imkansız diye bir şey yoktur. Bizler de 9.000 kadın çalışanımızla, Türkiye’nin en çok kadın çalışanına sahip şirketlerinden biri olarak, içimizde fark yaratan 5 kadın çalışanımızı seçtik ve yanımıza da Türkiye’de fark yaratmış 5 öncü kadın rol modelini aldık. Her biri alanlarında fark yaratmış ve yeniliklere imza atmış Mucize Kadınlarımızın hikayelerini, Türkiye’de fark yaratmış yazarımız Ayşe Arman’ın kaleminden paylaşarak, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
8 Mart’tan itibaren, #KadinEliDeğince hikayeleri ile Ayşe Arman’ın röportajlarını okumak için tüm Migros mağazalarımızdan “Mucize Kadınlar” dergimizi ücretsiz alabilir veya online olarak dergimize http://www.migros.com.tr/dunya_kadinlar_gunu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Paylaşmak ve fark yaratmak hepimize iyi gelecek! Fark yaratan hikayelerinizi, hep birlikte paylaşmak için #KadinEliDeğince hashtagi ile tweetlerinizi bekliyoruz.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’müz kutlu ve mutlu olsun!
https://twitter.com/Migros_Turkiye

Bir boomads advertorial içeriğidir.

4 yorum: Leave Your Comments

 1. Merhaba
  Konu ile alakalı değil ama bir yorumunuz üzerine yazıyorum
  "Oturumu başka bir konumdan kapattınız. Tekrar oturum açmak istiyor musunuz?" bu sorununuz çözüldü mü?
  Dönüşünüzü bekliyorum.
  Kolay gelsin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kurtulamadım malesef. İlginç bir durumla karşı karışayım. Üçüncü parti bir websitesi üzerinden bloguma eklenti yüklediğimde o anlık ayarlarımı değiştirebiliyorum. Yalnız sayfayı yenileyince yine aynı hata devam ediyor. Ben de pek önemsememeye başladım artık. İnşallah bir zaman sonra düzelir.

   Sil
  2. Benim endişem blogumu kaybetmek. Umarım böyle bir durum yaşamayız.
   Çok teşekkür ederim.

   Sil

Tepkisiz kalmayın. Fikirleriniz birileri için değerli olabilir: